Strojní vybavení

Strojní vybavení seriové a maloseriové výroby

Pro tváření plechů a svitků za studena je v rámci seriové výroby naše společnost
vybavena především výstředníkovými lisy o maximální dosahované síle od 6 až do 400 tun
a hydraulickými lisy o síle až 250 tun.

Malosérie
  • Pro  maloseriovou a opakovanou výrobu používáme vysekávací lis AMADA Arcade 210, který je schopen z plechů velikosti až ……..x …….mm a do tloušťky 4 mm vystříhat libovolný tvar.
Výstrižky
  • Výstřižky maloseriové nebo opakované výroby ohýbáme na programovaných ohraňovacích lisech  programově řízených (tlak až 630 kN, max. délka ohybu 2500 mm).
Svařování
  • Svařování se v naší firmě provádí v ochranné atmosféře  CO 2 a to buď ručně nebo na svařovacích robotech.Firma je vybavena i řadou bodových svářeček.
Vybavení
  • Dále je naše firma vybavena frézovacím obráběcím centrem CNC Deckel,typ…..,pro opravy lisovacích nástrojů,případně pro výrobu menších lisovacích nástrojů,je firma vybavena elektroerozivním a vyjiskřovacím strojem a přesnou vyvrtávačkou.
Proces
  • Výrobní proces je proměřován a kontrolován. Používáme jak speciální výrobní měřidla tak i univerzální měřidla včetně třísouřadnicového měřícího stroje Mitutoyo Crysta – Plus M s možností měřit díly až do velikosti 500 x 400 x 400 mm.

Kooperační výroba

Společnost Břeclav Production s.r.o. vyrábí řadu dílů pro nákladní automobily zejména pro firmy DAF Trucks a Leyland Trucks. Jedná se především o kovové výrobky z plechů a pásů do tl. 12 mm, tvářené za studena …

Strojní vybavení

Pro tváření plechů a svitků za studena je v rámci seriové výroby naše společnost vybavena především výstředníkovými lisy o maximální dosahované síle od 6 až do 400 tun a hydraulickými lisy o síle až 250 tun.