Vlastní výroba

Břeclav Production s.r.o.
si sama konstruuje své výrobkya vypracovává
k nim i technologické postupy.

Jedná se především o tyto výrobky:

  • nerezové spony  na upínání autoplachet  nákladních automobilů a šití popruhů na tyto výrobky. K napínání plachet slouží i námi vyráběné napínáky. Vyrábíme 5 základních druhů nerezových spon lišících se tvarem a rozměry spony, šířkou používaného popruhu, ale také nosností spon. Jsou vyráběny z kvalitních nerezových materiálů o tloušťce 1,5 až 2,5 mm. Na základě  požadavku odběratele můžeme na čelní stranu spony vyrazit jeho logo. Více vibracemi namáhané spony vybavujeme brzdou popruhu zajišťujícím zvýšenou spolehlivost upevnění popruhu.
  • háky pro upevňování plachet jsou také vyráběny z nerezových materiálů, ale jejich tloušťka je 3 až 4 mm. Liší se vystřiženým tvarem háku, rozměry a radiusem ohybu.
  • napínáky jsou vyrobené z konstrukčních ocelí a pozinkovány. Namáhané díly jsou kaleny.
  • upínací komplety .Naše vyráběné spony a háky šijeme v našem šicím oddělení s popruhy dle požadavku odběratele – šířka, délka, pevnost i barevnost popruhů. Popruhy se mohou lišit i použitým materiálem – PES nebo PP.
  • menší lisařské nástroje pro vlastní výrobu si konstruujeme i vyrábíme sami. Provádíme také jejich opravy, změny  resp. úpravy.

Kooperační výroba

Společnost Břeclav Production s.r.o. vyrábí řadu dílů pro nákladní automobily zejména pro firmy DAF Trucks a Leyland Trucks. Jedná se především o kovové výrobky z plechů a pásů do tl. 12 mm, tvářené za studena …

Vlastní výroba

Firma Břeclav Production s.r.o. si sama konstruuje své výrobky a vypracovává k nim i technologické postupy. Jedná se především o tyto výrobky jako nerezové spony, háky, napínáky, upínací komponenty …

Strojní vybavení

Pro tváření plechů a svitků za studena je v rámci seriové výroby naše společnost vybavena především výstředníkovými lisy o maximální dosahované síle od 6 až do 400 tun a hydraulickými lisy o síle až 250 tun.